هر دم از این باغ بری می‌رسد!

خیلی دلمون خوش بود از بابت این دشمنان دوست‌نمای اینجا، هفته پیش متوجه شدیم یک گله ازشون با هم رفتند مسافرت. ما تصادفی دو گروه رو فهمیدیم و از ارتباط اینها میشد فهمید رسما یک گله رفتند و هیچ نیازی هم ندیدند به ما بگن. فقط موقع پیشنهادات کاری‌شون یاد ما می‌افتند. 

برای من که ارتباط با این گله تقریبا تموم شده است. حالا خدا رو شکر اونقدر دور و برمون آدم هست که احساس تنهایی نکنیم. به قول یکی از دوستام، وقتشه که به این باور برسم که من دیگه دوست واقعی پیدا نمی‌کنم. آدم برای وقت گذروندن هم همیشه پیدا میشه. باید به همین قناعت کرد و بی خود کلمه دوست رو حروم نکرد.

از این احوال خوش و خشم اژدهای من که هنوز تخلیه نشده که بگذریم (خدا به خیر کنه!)، همونطور که خیلی‌هاتون می‌دونید من یک وبلاگ جدید درست کردم که می‌خوام توش درباره یک سبک زندگی تقریبا ناموجود در زبان فارسی، به اسم سبک زندگی مینیمال یا ساده‌زیستی بنویسم. این با سبک هنری مینی‌مالیسم فرق داره. به انگلیسی بگردید در موردش مطلب زیاد هست. من وقت اندکی دارم که خیلی از کارها رو توش نمیشه کرد با حضور مینو خانوم، ولی اندکی ترجمه و نوشتن الان که بزرگتر شده ممکنه و از کارهای مورد علاقه من هست. خود من از این مطالبی که تا حالا خوندم خیلی استفاده کردم و اگر عنایات بعضی‌ها شامل حالمون نشه! از وقتی دارم سعی می‌کنم زندگی رو ساده کنم هم حس بهتری دارم هم اتفاقات جالب باحال برام پیش میاد. شاید این الطاف اینا هم نشانه است که همراه خیلی از خرت و پرتها این گروه دوست رو هم باید بندازم بیرون!

خلاصه خوشحال میشم این وبلاگ جدید رو هم به لیست فیدخونتون اضافه کنید و بهش سر بزنید. از شب یلدا رسما نوشتن توش رو شروع می‌کنم! عالی واسه اونهایی که مثل ما تنهان و شب یلداشون خیلی شب یلدا نیست :(

دوستتون دارم، خوش بگذره، به امید دیدار!

/ 1 نظر / 34 بازدید
mrs s

Salam azizam.jadidan bahat ashena shodam &tamame arshiveto khundam.man ye pesare 1.5 sale daram &tehranam,age ruzi weblog bezanam hatman adresesho behet midam,az khodet &zendegit kheili khosham umad. Bye