از این روزها 3

عرض کنم خدمت شما که شدیدا دچار کمبود آدم هستیم که بیان مینو رو سرگرم کنند! خلاصه قدم رنجه بفرمایید تشریف بیارید خوشحال میشیم!!

هفته ای سه روز که صبح میره گروه بازی. بیشتر عصرها هم باباش می برتش بیرون. چهارشنبه صبح هم که کلاس مینی موزارت اسمش رو نوشتم و می برمش. این وسط خرید هم میریم. یکی دو بار هم میریم خونه یه همسایه. یکی دو بار هم یکی رو می کشونیم بیاد اینجا. برنامه دور همی ای باشه میریم. بعد باز هم این بچه همه اش کلافه است و دم در دنبال اینکه "بیریم!". تا تو محوطه ای جایی هم آشنا می بینه راه می افته دنبالشون که "بیره!" خونه شون. امروز دیگه از سر ناچاری زنگ زدم خونه همسایه جدیده، چون انگار وقتی پسرش از مدرسه می اومده مینو تو محوطه دیده بوده و رفته دنبالشون و کلی گریه کرده وقتی رفتند، و با تمام حرف مشترکی با هم نداریم با این دختر بلا رفتیم خونه شون یه ساعتی نشستیم تا اوشون با پسر همسایه یک کمی بازی کنه. ولی واقعا موندم از دست این بچه.

آهان...یادم رفت. دیروز و امروز و پریروز و  اینها که نورافشانی و موسیقی و جشن و اینا برپا بوده همه جا می دونین واسه چی بوده؟ نهمین سالگرد عقد خوشبوی ما! بله، خیلی هم عطری و بو پراکن و خوشبو هستیم چون امسال کادوی هر دو مون عطر بود. من یه مدتی ویرم گرفته بود که باید عطر بوی یاس بده داشته باشم که یه مدلی از michael kors در ای. بی. خریدیم به قیمتی خیلییی خوب! برای بابای مینو هم The one D&G رو گرفتم که می گویند خیلی خوشبو و بادوامه. این خرید اینترنتی هم دردیه ها. البته قبلا سمپل این مردونه هه رو گرفته بودیم و خوب بود. اما اون مال من رو واقعا بدون بوییدن گرفتیم، ولی من خیلی راضیم و در این سه روزی روزی ده نوبت میرم میزنم که غلظتش یه جوری باشه که بوش رو خودم هم بفهمم بسکه دوستش دارم!

تازه انقدر دوست دارم هرچی می خرم عکس بذارم ازش. چرا این پرشین اپ موبایل نداره آخه؟ :(

تازه دو تا دوره باحال اینترنتی هم اسم نوشتم، طراحی داخلی و خیاطی. افتان و خیزان با سرعتی نصف سرعت اون لاکپشته که با خرگوشه مسابقه داشت دارم میرم. تو طراحی داخلی به تمرین اول رسیدم همونجا موندم فعلا :)) اگه موفق بشم توش حتما بعد میام از درسهاش میگم براتون چون خیلی خودآموز و کاربردیه. ولی فعلا خودم تمومش کنم! دیگه همین.

دوستتون دارم، خوش بگذره، به امید دیدار

/ 2 نظر / 33 بازدید
گلابتون بانو

خوب چرا این دختر رو تو خونه حبس کردی و جای نمی بریش؟! نه خرید نه بازی نه خونه همسایه؟!!! پس باز این گل پسر ما خوبه که به یکی دو ساعت بازی تو پارک قانعه! سالگرد عقدتون هم مبارک. به سلامتی. کادوت هم مبارک. منم امسال دو تا ططر کادو گرفتم از شازده.

پرنده گولو

عکس گذاشتن خیلی خوبه شاید بشه ها مطمئنی با موبایل نمیشه؟ *** کامنت قبلی مو دیدم خجالت کشیدم پست به اون خوبی من فقط برای کدو حلوائی کامنت گذشاته بودم خدایی حس کردم خیلی بی فرهنگم این سندرم بیریم و بیره تا چهار سالگی ادامه داره ها!!!