لطفا کامنت بذارید این یه دفعه رو!

من شدیدا به مقداری دلداری نیاز دارم. واقعا وضعیت خونه مون غیر قابل تحمل شده...کممممممممممممممممک!

سیر کثیف کردن خونه توسط اون فینقیلی به طرز عجیبی صعودیه! چیکار کنم؟

مثلا دو هفته پیش با روزی نهایتش دو بار جارو زدن و دو سه تا لکه گیری کف خونه قابل تحمل بود. اما الان دیگه کف خونه همیشه کثیفه، یعنی از بعد از جارو زدن تا قبل از جاروی بعدی کثیفه! لکه های انواع خوراکی ها هم که چسبیدند به زمین یا ریختند دیگه اینقدر زیاده که از پس تمیز کردنشون واقعا بر نمیام. یه ماه پیش که برگشته بودیم اوضاع خوبی داشتیم برای مدت کمی ولی الان یه جوریه که واقعا همه اش نگرانم نکنه یکی بیاد در خونه بعد تعارف کنم بیاد تو! واقعا نمی تونم کسی رو راه بدم. اسباب بازی ها هم که همیشه وسط هستند. تازه روکش مبل و صندلی ها هم پر از لکه خوراکی شدهگریه به همراه همون فرشی که مدتی قبل صحبتش بود. روی میز ناهار هم پر از جاهای دست چرب و چسبناک فینقیلیه. کف آشپزخونه هم همینطور. تمیز کردن آشپزخونه و دستشویی حموم که ازش خبری نیست چون یه نخود وقتی که دارم هزار تا کار دارم از ترجمه و اپلای گرفته تا بازی با مریم و این طرف اون طرف بردنش و خرید و ..فیسبو.ک و اینها هم که نمیشه ترکشون کرد استخونام درد می گیره. 

خلاصه اگر کسی درد من رو می فهمه یا بچه ای داره که بزرگ شده و می دونه کی اون مصیبت تموم میشه یا می تونه راهنماییم کنه یا دلداری می تونه بده لطفا یه کامنت این زیر بگذارد در راه خدا!

/ 23 نظر / 30 بازدید
نمایش نظرات قبلی
باران

عزیزم هرکس بچه کوچک داره همین مشکلات رو هم داره! اصلا غیرعادی نیست ولی میتونی تلاش کنی کم کم نظم ونظافت رو بهش یاد بدی اینطوری می تونم بگم از حدود سه سالگیش دیگه راحت میشی. زندایی من به پسر شیطونش خیلی چیزها رو از اول آموزش داد و حتی زودتر از سه سالگیش خودش رو راحت کرد. البته صبر و حوصله میخواد ولی ارزش داره.

نگـار

سلام مامان مینو .. ممنونم بابت رمز و آدرس .. عزیزم اصلا خودت رو اذیت نکن .. بچه همینِ تا 3 سالگی .. خانم کوچولو ما هم بزرگ میشه اونوقت تلافی این روزهارو سرش در بیار و هی کار بگو بهش .. [زبان] ولی واقعا همه درک میکنن بچه کوچیک همینه .. برات صبر و تحمل از خدا میخوام (: این کامنت صرفا جهت دلداریست باشد که رستگار شوید .. [قلب]

mahtab

انتظارت از خودت باید به اندازه ی یک مادر بجه ی کوجیک باشه نه بیشتر تا حاییکه میشه خوراکیهایی که کثیف کننده هستند رو تحت تظارت خودشچت بهش بده بخوره و دست و صورتشو سریع یشور و نده دست خودش خوراکیهایی مثل سیب که اب نداره و کثیف نمیکنه جایی رو بهش بده بیسکویت و خوراکیهایی که خرد میشن رو تو فضای باز بهش بده بخوره نه تو خونه از روفرشی استفاده کن جاروی دستی به حای جارو برقی کنتر هستت میکنه

انار

آخ آخ چرا اینقدر من دیر دیدم این پست رو[متفکر] .. به خودت سخت نگیر.عیب نداره . برای به هم ریخته بودن خونه و پخش بودن اسباب بازی ها کاری نمیتونی انجام بدی..بچه است دیگه !همه هم میدونن خونه بچه داری چی طوریه ! اما برای اینکه از دست لکها راحت بشی راهش فقط همینه که برای غذا خوردن یک جای ثابت داشته باشی. من یه زیراندار داشتم مخصوص غذا خوردن ستایش بود.روی میز که نمیشه .توی آشپزخونه روی زمین پهن میکردم پیش بند هم میبستم براش دیگه با دست و پا و کله و ..غذاشو که میخورد[نیشخند]همونجا دست و صورتشو میشستم و لباسها تعویض میرفت اتاق.دیگه خودش بعد از مدتی عادت کرد به این روند

انار

من کارامو میکردم همونجا ..اونم غذاشو میخورد. فقط غذا هم نه ..هر چی که میخواست بخوره . زیراندازه رو سریع از تراس میتکاندم..اگر چرب و چیلی هم بود که میرفت توی ماشین.یک زاپاس هم داشته باشی خوبه.

بانو سرن (خاکستر و بانو)

[اضطراب] وای خدا یعنی منم چنین روزایی رو در پیش دارم. فکر کنم فقط باید بی خایال باشی دیگه کار دیگه ای نمی شه کرد. این وروجکا که به هر حال کار خودشونو می کنن.

آیدا

فکر کنم صندلی ایده خوبیه. خواهرم هم نیم وجبی رو می ذاره تو صندلی و فقط اون جا بهش غذا میده. اونایی رو هم که قبلن چسبونده دیگه گذشته دیگه میشه یه جور کار دستی دخترک!

انار

شما عزیز دل مایی[قلب] ..

مهشید

خوبی اونجا نتونستم جوابتو بدم .اره اوضاع خیلی شیر توشیربود اون قضیه کامنت که گفتی مال کی بود من ندیدم مال این چند روزه؟

مهشید

خسته نباشید مال یک سال پیشو میگی [نیشخند]اون اخه عشقولانه اس[نیشخند]