کارهای جدید

تازگی ها با بعضی از شعرهای گروه بازی که میریم حرکاتش رو هم انجام میده. البته حرکتی که انجام میده یه چیزیه که فقط من می فهمم منظورش چیه، ولی همینش هم خیلی ذوق داره.

یخچال ما از اینهاست که فریزرش پایینه. یاد گرفته میره در فریزر رو باز می کنه، اگر بستنی توش باشه از هر نوعی (کیم، کیلویی و ...!) ور میداره میاره بیرون، اگر نه مرغ و گوشت و ... رو میاره پخش می کنه کف سالن.

بعضی وقتها همزمان تلویزیون روشنه کامپیوتر هم داره براش کلیپ پخش می کنه. بعد هر وقت تلویزیون آهنگ داره میره اونور، تموم که شد میاد جلوی کامپیوتر. اگر کلیپش تموم بشه و نره روی بعدی هی میگه ئه ئه تا بیام براش دوباره پخش کنم. یا مثلا اگر به جای فقط تیتراژ مثلا خونه مادربزرگه، یک قسمتش در حال پخش باشه بعد از تموم شدن تیتراژ هم هی میگه ئه ئه! خیلی جالبه برام که می فهمه توی تلویزیون همچین امکانی نیست و بعد از تموم شدن آهنگ برنامه ها میذاره میره،  ولی توی کامپیوتر هست و باید من رو صدا کنه تا بیام براش دوباره آهنگ بذارم. یا مثلا تبلیغات یوتوب، که اینجوریه که بعد از 5 ثانیه میشه ردش کرد، اگه من اون پا نباشم که رد کنم با اینکه تبلیغات هم خوب فیلمه و آهنگ هم داره اما میدونه این اونی که می خواد نیست، باز صدا می کنه تا بیام!

کتاب خونی هم که عشقشه دیگه. هرجا کتاب ببینه میره برمیداره میاره تا براش بخونم. ولی کتاب هاپوها رو بیشتر از همه دوست داره. هاپ هاپ رو هم یاد گرفته! تا حالا یکی دو بار هم در لحظات بین خواب و بیداریش (نصفه شبا که ما رو مورد عنایت قرار میده!) دیدم که داره با خودش میگه هاپ هاپ هاپقهقهه .

از پریروز یکی از عروسکهاش محبوبش شده و هی بغلش می کنه و نازش می کنه و با خودش اینور اونور می برتش. 

فعلا همینا یادم میاد...

/ 8 نظر / 31 بازدید
آیدا

با خودش میگه هاپ هاپ. عاشقشم:)) عزیزم داره مادر شدن رو بازی می کنه. قربونش برم.

پرنده گولو

یهو میببنی از تو به زندگی تکنولوژیک واقف تر شده. همه چی براش جددیه و اون مدل قدیم رو ندیده که االن بخواد چیزی رو unlearn کنه و براش طول بکشه.یه حافظه ی فوق العاده قوی و خالی برای بخاطر سپردن همه چی داره.ادم بچه ها رو میبینه کیف میکنه. اون پست رمزی رو بالاخره خوندم. منم باید بنویسمش.

پرنده گولو

حنا همسن مینو بود یه مستند راجع به غازها دیده بود،می افتاد دنبالمون و قات قات میکرد

مهسا

اي جان: هاپ هاپ [ماچ]

انار

یعنی فقط باید بیاریش من ببینمش و بچلونمش[بغل][قلب][ماچ]

mahtab

ناااازی! هاپ هاپ کردنشو! من عاشق حرف زدنهای این بجه ها تو خواب و بیداریم پسر ما هم گاعی تو خواب و گاهی نزدیکیهایبیدارشدنش یک افاضاتی میفرمایند[چشمک]

برای تو

سلام بچه های امروزی خیلی با هوش هستن ماشالله دختر من بیشتر سر کابینت ها است و همه چیز رو میریه بیرون

برای تو

راستی کتاب هاش رو پاره نمی کنه ؟