حافظه در حد ماهی و فرهیختگی!

نوشته بودم یک شادی ام اینه که رفتم کتابخونه، خوب کتاب قبلی رو که یه کتاب دکوراسیون داخلی بود خوندم و بردم پسش بدم (الان من متخصص دکوراسیون داخلی هستمها...کسی مشاوره نمی خواد؟!از خود راضی) و یه کتاب دیگه بگیرم. دلم یه رمان جالب می خواست. دیشب قبل خواب یه اسم اومد توی ذهنم :fifty shades of grey

منتها چیز دیگه ای همراهش نیومد، یادم بود که این اسم یه رمان مشهور و ایناست. خودم هم ساخته بودم از روی اسمش که این باید در مورد یکی با موهای خاکستری باشه، پس نتیجه گرفتم حتما خیلی معناگراست و خیلی عمیق و اینها! چون اسمش هم اینور اونور به گوشم خورده بود می دونستم پرفروشه پس فکر کردم این حتما خیلی عالیه (یاد اون پسره افتادم که فهمیده بود الاغه کوره و یه پاش لنگه و فلان!) و تصمیم گرفتم فردا برم کتابخونه این کتاب رو بگیرم.

فرداش هم رفتم با کلی احساس فرهیختگی و کتاب خونندگی! این کتاب رو از کتاب خونه گرفتم، خدا رو شکر با این هم حسی که داشتم نگرفتمش دستم تا دم خونه، توی کیفم مخفی بود!

وقتی رسیدیم خونه موقع خواب عصر مینو که البته پیچوندش و نخوابید، یه جندصفحه ای خوندم و گذاشتمش همون کنار. یکی دو ساعت بعد بابای مینو از اتاق مطالعه اومد توی خونه، یهو چشمش افتاد به این کتابه، و قیافه اش این شکلی شدابرو

بعد گفت چرا رفتی این رو گرفتی؟ منم با اطمینان گفتم خوب رمان خیلی معروف و پرفروشیه دیگه! بعد بابای مینو که حافظه اش از ماهی بهتره توضیح داد که این کتاب پر از مسائل پ.ورن مانند و ایناست. من باز باورم نشد گفتم نه بابا من با کلی فرهیختگی این رو گرفتم، کتاب به این اسم قشنگی، مگه میشه اینجوری باشه؟! بعد رفتم سرچ کردم دیدم بله، میشه!

حالا موندم توی این ماه مبارک بخونم، نخونم، چه کنم واقعا؟ اون همه حس فرهیختگی ام که قلمبه شده بود رو کجای دلم بذارم حالا؟

/ 8 نظر / 34 بازدید
مهسا

پ... مانند نيست، خودشه.من هرچي خوندم و رفتم جلوتر ديدم بيشتر و پيچيده تر هم ميشه!

ساره

:))))))))))))))))))))))

پرنده گولو

عاااااااااااااااااااااااااالی بود! من پارسال سه جلدش رو خوندم.حداقل الان که کار رو زخمی کردی نذار رو زمین بمونه.ادامه بده.[نیشخند]

مریم

نههههههههههه :)))) من یه ۱۰۰ صفحه خوندم دیدم واقعا نمیتونم ، حالم بد میشه از اینهمه مسائل !!!! پیچیده ، بعد هر ۳ جلدشو پاک کردم از ای بوک :)) البته یکی از همکارای اینجا توصیه اکید داشت حالا که شروع کردی تمومش کن ؛) ؛)

آیدا

[نیشخند]

ساره

آپدیتم آرزوست

کوچولو های ِ رنگی رنگی

عروسک رویاهای خود را در آغوش بگیرید [قلب] برای دیدن ِ کوچولوهای ِ رنگی رنگی به وبلاگ ِ ما سر بزنید

mahtab

porn?! خوش به حالت...مينو ميذاره کتاب بخوني؟من به هزار بدبختي و در پستو و در تاريکي